הבלוג של Tweelingen
חדש מטווילינגן!! מדבקות קיר לעיצוב חדרי ילדים

בתקופה האחרונה עסקנו בסטודיו בעיצוב מוצרים לאירוח ועיצוב הבית כמו הפלייסמטים, התחתיות לסירים ולכוסות, וכמובן שולחנות הקפה ושטיחי הלינולאום. היה לי חשוב מאד (ומאתגר ומעניין) להרחיב את הנוכחות של טווילינגן אל מעבר לחדרי הילדים גם למחוזות הנחשקים של המטבח וחדרי המגורים ואני שמחה מאד שעמדנו ביעד הזה שנראה היום כמעט מובן מאליו. ועכשיו, כמה כיף לחזור למחוזות הותיקים והאהובים כ"כ של עיצוב חדרי הילדים!!

.

אני שמחה אם כך, להציג היום ליין חדש של מדבקות קיר לעיצוב חדרי ילדים. ההשראה הפעם הגיעה מתוך מוצר אחר של הסטודיו.. העולם הגראפי שבראנו בשטיחים לחדרי ילדים היה פשוט חייב לקבל ביטוי נוסף והמשך הסיפור גם במוצרים נוספים.

.

שטיח לינולאום לחדרי ילדים

שטיח לינולאום לחדרי ילדים, דגם "Happy Country Living"

.

שטיח לינולאום לחדרי ילדים שטיח לינולאום לחדרי ילדים, דגם "Happy Country Living"

.

ראשונה חביבה, קבלו את מדבקת הקיר מד גובה.
עיצוב גראפי : מאי נאוס, סטודיו מאיושקה.

.

מכירים את שיבושי הלשון המתוקים שמשתרשים והופכים להיות חלק מהשפה הפרטית של הבית? אצלנו בבית כשמודדים גובה השאלה הנשאלת היא "כמה מטר אני??"

.

מד גובה מדבקת קיר

הדוגמנית ההורסת, האחיינית האהובה שלי בהופעת בכורה!!

.

קיים בשני דגמים, שני סיפורים. "Happy Country Living" ו – "Happy Urban Living"

.

מדבקת קיר מד גובה

.

כשחשבנו איזה מדבקות קיר יתווספו לקולקציה, נזכרנו בשרשראות הדגלונים המודפסות שפעם תפרנו.. כמות הפניות והשאלות מתי יחזרו למלאי גרמו לנו לרצות לחזור ולייצר שרשראות דגלונים אבל הפעם בורסיה משודרגת, מודרנית ועם טוויסט.

.

מדבקת קיר שרשרת דגלונים

.

קיים בארבעה דגמים -

.

מדבקת קיר שרשרת דגלונים country_garland_final2-blog שבלונה דגלונים שבלונה דגלונים

.

אחרונות חביבות וכ"כ משמחות הן מדבקות קיר אותיות. ורסיה גדולה ומשודרגת של אותיות המגנט שלנו -

.

מדבקות קיר אותיות

.

מדבקת קיר שרשרת דגלונים

.

הארי פוטר וגביעי כדורגל – ברוכים הבאים לחדר של יונתן!

.

יונתן-blog

.

כשהאותיות הגיעו אתמול מהדפוס, והן כאלה מהממות, באמת אחת יותר יפה מהשניה – כל אות שראיתי המחשבה הראשונה היתה "נ" – יש! יש ב"נעמי", "מ" – יש! יש ב"מיכאל"…

.

מדבקות קיר  - אותיות

.

והמחירים? כיפיים לא פחות!

מדבקת קיר מד גובה – 89 ש"ח (יימכר ביריד בהנחת VIP במחיר 79 ש"ח בלבד)

מדבקת קיר שרשרת דגלונים – 139 ש"ח  (תימכר ביריד בהנחת VIP במחיר 119 ש"ח בלבד)

מדבקת קיר אותיות – 18 ש"ח לאות  (תימכר ביריד בהנחת VIP במחיר 15 ש"ח לאות בלבד)

.

מקווה שאתן אוהבות את המוצרים החדשים כמוני! מוזמנות לבוא להיפגש, לראות, למשש ולרכוש בהשקה ביריד "עיר החלומות" של נתנאלה במתחם התחנה שמתחיל מחר!! וימשך עד יום שבת. 26-29 במרץ.

.

עיר החלומות

.

להתראות בקרוב!
.

אורית

.

המשך קריאהפלייסמטים חדשים, יוצרת שאתם חייבים להכיר וגם הדרכה שווה

אם אתן מכירות את שרית נובק, היוצרת המחוננת מתוך צמד המוכשרות מאחורי הבלוג "מיס פטל", תשמחו לפגוש אותה כאן הערב. ואם אתן לא מכירות, תשמחו גם כן לפגוש אותה כאן, ובנוסף מובטחת לכן חדוות הגילוי – שעות של הנאה צרופה וטונות של השראה משיטוט בבלוג שלה.

.

מיס פטל

מגוון תמונות מתוך "מיס פטל", שתבינו מה מצפה לכן שם – יצירה מקורית, אפיה ותפירה הכל עשוי נפלא, מצולם נפלא וכתוב נפלא מתובל בהרבה הומור והמון שאר רוח.

.
אני קוראת בבלוג של "מיס פטל" מימיו הראשונים וכבר זמן רב מחכה להזדמנות לשתוף פעולה יצירתי, ולמרבה השמחה ההזדמנות הזו אכן הגיעה!
.
זוכרות שלפני ראש השנה השקנו את חוברות הפלייסמטים החד פעמיים של טווילינגן? עשינו את זה בחגיגת יצירה שהשתתפו בה מיטב בלוגריות העיצוב והיצירה. מוזמנות לקרא על זה כאן. זה היה כ"כ מוצלח, יצירתי ומשמח, שהחלטנו להשיק את סדרת הפלייסמטים החדשים לקראת פסח בדיוק באותה צורה!
.
כל בלוגרית שהשתתפה בפרוייקט, קיבלה לידיה חבילת פלייסמטים מגוונת. את התוצרים הנפלאים שלהן תוכלו לראות
בדף של טווילינגן בפייסבוק, באלבום "חדש מטווילינגן!! פלייסמטים חד פעמיים". תמצאו שם עשרות רעיונות לשימוש בפלייסמטים חלקם לשימוש ה"סטנדרטי" לטובת אירוח מעוצב בקלי קלות, ואחרים כוללים רעיונות נפלאים ליצירה מקורית. אל תפספסו!!
.

ברור שגם שרית היתה בין המשתתפות בפרוייקט. תראו את ההברקות שלה!!
.
חלק מהפלייסמטים הפכו תחת ידיה לאריזות מתנה (ושרשרת דגלונים לדיוק האוירה) -
.
פלייסמטים חד פעמיים אריזת מתנה
.
חלק מהפלייסמטים הפכו לקונוסים להגשת פוקפורן -
.
פלייסמטים חד פעמיים קונוסים
.
ואחרים הפכו לכוסות!!
.
פלייסמטים חד פעמיים כוסות
.
אני התעלפתי!!
וכדי שגם שולחנות החג שלכן יוכלו להתקשט בכוסות מושלמות כאלה, אני מצרפת את ההדרכה של שרית. באמת, סופר פשוט!
.
"משתמשים בכוסות נייר (כוסות לשתיה חמה), מפרקים כוס אחת, מוציאים לה את התחתית לגמרי, גוזרים פס בדפנות ופותחים, גוזרים מלמעלה צמוד לחלק המגולגל (השפה העליונה), ופותחים את הגליל. מתקבלת מעין צורה של פס עקום כזה. זו בעצם ה"שבלונה".
מניחים אותה על צידו האחורי של הפלייסמט, משרטטים את הצורה וגוזרים, ואז פשוט עוטפים עם זה את הכוס ומדביקים בחיבור.
זה הכל :-)"

.
פלייסמטים חד פעמיים מיס פטל
.
תודה שרית יקרה, תענוג לארח אותך פה!!
.
ובעצם, עוד לא ראיתם את הפלייסמטים החדשים…
.

פלייסמנטים חד פעמיים מנייר

.
הפלייסמטים החדשים כבר זמינים לרכישה באתר כולל מבצע 4 חבילות במחיר של 3 (ואפילו קצת פחות…).

.

.
עיר החלומות
.

מוזמנים לפגוש אותנו בסוף השבוע ב"עיר החלומות" של נתנאלה במתחם התחנה בת"א. ארבעה ימים (רביעי – שבת), 120 מעצבים, יוצרים ויבואנים בחגיגה של עיצוב וסטייל. תמצאו אותנו בביתן מס. 89 ב"כיכר עיצוב החלומות".
נחכה לכן עם המוצרים הותיקים והאהובים, עם הרבה מוצרים חדשים (צפו לפוסט נוסף עוד לפני היריד…) והרבה הפתעות והטבות.
.
אם עוד לא אישרתן הגעה, תוכלו לעשות זאת בדף האירוע בפייסבוק וגם להתעדכן שם בכל הפרטים, המעצבים, המוצרים והמבצעים.
.
מצורף לינק למפת התמצאות ביריד – http://www.ongidesigns.com/city-of-dreams-map.pdf.
.
מחכה לראותכן בסוף השבוע!!

.

יום נפלא,
אורית
.

המשך קריאה


חדש מטווילינגן!!

שמחה ומתרגשת להציג בפניכן את הקולקציה החדשה של טווילינגן!! אני ודאי לא אובייקטיבית, אבל חושבת שמדובר בקולקציה הטובה, השלמה והמעניינת ביותר שלנו עד כה. קולקציה שכוללת פריטי ריהוט והלבשת הבית, דומיננטיים ובעלי נוכחות שמוסיפים אופי וצבע לחלל.

.

אנחנו עובדות על הקולקציה הזו בערוצים השונים כבר חודשים – משלב הרעיון  וגיבוש קונספט, עיצוב מוצר, עיצוב גראפי, בחירת ספקים, פיילוט, חזרה לשולחן העבודה, פיילוט נוסף (ולפעמים, נוסף..) ועד לרגעים המרגשים שהמוצרים אט אט מתחילים למלא את הסטודיו והבית, והחזון הופך לממש.

.

שולחנות קפה פורמייקה מודפסת

.

עיצוב תעשייתי – אדרת לקסנר, סטודיו טווילינגן

עיצוב גראפי – מאי נאוס, סטודיו מאיושקה

צילום – דנה ישראלי

.

ראשונים, מפתיעים ומרגשים במיוחד, קבלו את שולחנות הקפה החדשים שלנו, שמרחיבים את גבולות הפעילות של הסטודיו!! שמחה לתת את הקרדיט למוצר החדש מהרעיון ועד לעיצוב ולמימוש לאדרת לקסנר, המעצבת התעשייתית המוכשרת של טווילינגן. אדרת, כל הכבוד על עבודה מדהימה!!

.

בחופשה שלי בקופנהגן, בירת העיצוב הסקנדינבי, לפני כשבועיים, כשהקולקציה כבר היתה בשלבים אחרונים של ייצור, נדהמתי לראות בכ-ל חנויות העיצוב הנחשקות, בכ-ל פינות הישיבה המוצגות – במקום שולחן סלון מרכזי, היו פזורים שולחנות קפה. בגדלים שונים, בצורות שונות, בחומרים ובצבעים שונים – קומפוזיציות רעננות של שולחנות קפה. בקומה האחרונה בצד היתה  בכל זאת פינת ישיבה אחת עם ״שולחן סלוני קלאסי״ והיא נראתה כ״כ לא קשורה ולא מעודכנת, כנראה בדיוק החליפו לה את התצוגה…

.

שולחנות קפה פורמייקה מודפסת

.

השולחנות עשויים מעץ בירץ׳ איכותי, בציפוי פורמייקה מודפסת או פורמייקה צבעונית חלקה. עיצבנו את השולחנות בשתי צורות – עגול או משולש, בגבהים משתנים, בהדפסים מרגשים או בצבעוניות חלקה מה שמאפשר משחק ושילובים שונים – למרכז הסלון, כשולחן צד, לפינת ישיבה אינטימית או כשולחן צד בחדר השינה.

.

שולחנות, שטיחים גדולים, מדפי קופסא2

(המגפיים הירוקים הם הרכש היחיד שחזר איתי מקופנהגן היקרה להחריד…).

.

אל החגיגה הזו מצטרפים ומשלימים אותה, שטיחי לינולאום גדולים (180 * 120 ס״מ) בארבעה דגמים, לחדרי ילדים ולפינות ישיבה ואירוח. מזה חצי שנה שאנחנו מייצרות שטיחי לינולאום למטבח והם פשוט מדהימים – מעבר לערכם האסתטי, הם נוחים ופרקטיים בטירוף. לא מתקמטים, לא מחליקים ומתנקים בשניה כחלק משטיפת הריצפה או עם מגבון לח, כך שתמיד הם נראים נפלא. וזאת הסיבה שהחלטנו שאנחנו חייבות להרחיב את השימוש בשטיחים גם לחללים גדולים יותר בבית. כרגיל, מאי נאוס – סטודיו מאיושקה המדהימה, מימשה את כל הפנטזיות הגראפיות שלי בכשרון מופלא ויוצא דופן. תודה אהובה!!

.

שטיח Happy (Country) Living

.

שטיח לינולאום לחדר ילדים

.

ושטיח Happy (Urban) Living

.

שטיח לינולאום לחדרי ילדים

.

שטיח בוקה פרחים אביבי!! וכמובן שולחן קפה ענוג בפורמייקה ורודה.

.

שטיח לינולאום גדול

.

ואחרון חביב, ואהוב עלי כ״כ, שטיח בוקה פרחים בגווני סגול-פוקסיה-וכחול כהה סוער ודרמטי!

.

שטיח לינולאום לסלון

.

גם פינת האוכל לא נשארה מקופחת… עם הפלייסמטים החד פעמיים מנייר שהופכים כל שולחן לחגיגה צבעונית ושמחה ברגע, עם התחתיות לסירים חמים, כריות ישיבה לתוספת אוירה וקומפוזיציית מדפי קופסא מפח במגוון צבעים ורקעים להציג את הכלים והאוספים האהובים. Dining by Tweelingen!!
.

פלייסמטים חד פעמיים מנייר

.

תחתיות לסירים

.

לא יכולה לסיים בלי תודה ענקית לדנה ישראלי אהובתי, על הויז׳ואלים המדהימים האלה שהם חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהיצירה עצמה.

.

הקולקציה החדשה וכל ייתר המוצרים שלנו (כולל הפאטשים שחזרו למלאי אחרי שאזלו בתוך שעות!!, ו – 50% הנחה על כל מוצרי פיפ סטודיו ועוד ועוד) יגיעו איתנו למגה אירוע קולאז׳ חורף של קרן שביט בסוף השבוע. ממחר (יום חמישי) ועד מוצ״ש בגני התערוכה בת״א. שעות ארוכות ונוחות, חניה בשפע, האנגרים ענקיים של תערוכת עיצוב ולמעלה ממאה מעצבים ויבואנים משובחים שנבחרו בקפידה. אין מצב לפספס!! כל הפרטים במודעה המצורפת ובדף של האירוע הפייסבוק.

.

modaaaa(1) (1)

המשך קריאה


חדש מטווילינגן!! שטיחי לינולאום ודפי סקראפ!!

קודם כל, וואו!!! איזו קבלת פנים מדהימה לדפי הפאטש החדשים שלנו שהצגתי כאן לפני יומיים!! תודה רבה! זה תמיד מחמם את הלב וממש לא מובן מאליו רמת הפירגון וההתלהבות ממוצר חדש. אז כמה עדכונים:

.
– דפי הפאטש כבר זמינים לרכישה באתר
– תמצאו באתר גם מבצע על רכישת שני הדפים (דף אחד – 59 ש"ח, 2 דפים – 99 ש"ח)
– קיבלנו המון פניות ובקשות לדפי פאטשים גם לבנים ואנחנו שמחות להענות לאתגר!! בקרוב, דפי פאטש גם לגברים שבחבורה…

.

כמו תמיד, אני אוהבת לשתף אתכן במקורות ההשראה. הפעם מדובר בשרשרת של השראות – ההשראה ליצירת דפי הפאטש נולדה מדפי הסקראפ שבעצמם נולדו בהשראה מהפלייסמטים מנייר

.

למי שאינה בקיאה בטרמינולוגיות, תחום הסקראפבוק הוא תחום של עיצוב אלבומים ויצירה בנייר. כשנתנאלה (נתנאלה.קום החנות המובילה בארץ לחומרי יצירה וסקראפ) ראתה את דפי הפלייסמט היא יזמה עיצוב ליין דפי סקראפבוק ליצירה ברוח ה – Happy Living עבור סדנאות הסקראפ שהיא מעבירה.

טוב, אתגרים אני אוהבת מה גם שזו היתה מבחינתי סוג של סגירת מעגל – כשהקמתי את טווילינגן ובמשך שנתיים לפחות הסטודיו עסק בייצור של אלבומים מעוצבים בכריכה ידנית. אגב, אנחנו עדיין מייצרות בסטודיו אלבומים בכריכה ידנית שעבור הקהל הראשוני של הסטודיו הם ממש סימן ההיכר וסוג של מסורת, אבל כמובן שהם תופסים חלק קטן ובוטיקי בעבודה של הסטודיו.

.

אז לטובת הנוסטלגיה ולמי שלא מכיר, אלה האלבומים שלנו ממש מהימים של תחילת הפעילות –

.

אלבום תמונות לתינוק

צילום: עילית אזולאי

.

וזאת חבילת דפי הסקראפ לעיצוב אלבומים, כרטיסים ויצירה מנייר. בכל חבילה 36 דפים עבים ואיכותיים – 12 דגמים שונים * 3 עותקים לכל דגם. דפי רקע מעוצבים, דפי תגיות, סרטים ואלמנטים לגזירה ועיצוב. חגיגה אמיתית לכל יוצרת בנייר!!

.

חבילת דפי סקראפבוק

עיצוב גראפי – מאי נאוס המופלאה, סטודיו מאיושקה.

.

וכמה דפים יותר מקרוב, מתוך 12 דגמים מהממים!!

.

סקראפבוק - שובך

.

סקראפ - אייל

.

וזה דף האלמנטים, ההשראה הברורה והמיידית לדפי הפאטשים! הם יצאו כ"כ יפים שהייתי חייבת למצא להם שימוש נוסף על הנייר.

.

סקראפ - אלמנטים

.

דף לייבלים ותגיות לכיתובים, כרטיסים, הקדשות ועוד!!

.

דפי תגיות סקראפבוק

.

דף "סרטים" וכיתובים

.

סרטים סקראפ

.

פרחים ציפורים סקרפ

.

התחלתי כבר לראות עבודות מהממות של עיצוב אלבומים שעושות שימוש בדפים ואני מחכה לראות עוד ועוד שימושים יצירתיים בדפים!

.

מחיר חבילת דפים  (36 דפים עבים ואיכותיים) – 89 ש"ח! ניתן להזמין באתר.
ואם דפי הפאטשים המתגהצים הם נגיעה ראשונה של טווילינגן בעולם האופנה, הרי שדפי הסקראפ הם מוצר ראשון בתחום היצירה.

.

החידוש הבא הוא למעשה דגמים חדשים למוצר ותיק ואהוב. שמחה להציג את הדגמים החדשים של שטיחי הלינואלאום!! דגם Happiness בדוגמת רקמת צלבים ביתית ונינוחה. ושני דגמי בוקה פרחים – האחד בצבעוניות חדשנית ועמוקה של סגול-פוקסיה-דובדבן על רקע אקווה וכחול כהה שעושים אוירה של חורף סוער ומרגש והשני ב"גווני טווילינגן" של טורקיז-צהוב-פוקסיה שמכניס את האביב הביתה.. (טרם נקבעו שמות לדגמים החדשים, אולי יש לכן רעיונות??).
.

שטיח לינולאום בוקה סגול

.

שטיח לינולאום בוקה ורוד

.

שטיח לינולאום happiness

הדגמים החדשים מצטרפים לשטיחי הלינולאום מסדרת Happy Living שחזרו למלאי!

.

אוסף שטיחי לינולאום

.

אם אתן לא מכירות את המוצר, חשוב לומר שחוץ מהערך האסתטי של השטיח, הוא גם סופר איכותי ופרקטי. בשונה משטיחי בד, שטיחי הלינולאום לא מתקמטים, לא זזים, לא מתלכלכים ולא זקוקים לכביסה. פשוט מעבירים עליהם מטלית או סמרטוט רצפה והם מבהיקים ומבריקים!
.
ובשורה טובה נוספת שהשטיחים נמכרים כרגע במחיר מבצע של 249 ש"ח במקום 269 ש"ח. המבצע מעודכן גם באתר.

.

ועכשיו נשאר רק לבחור…

.

המוצרים החדשים ועוד רבים (רבים!) ותיקים וטובים יחכו לכן בסוף השבוע בדוכן של טווילינגן ביריר החלומות במתחם התחנה. יהיו גם הרבה מבצעים והטבות שכדאי לדעת ולא לפספס, מציעה לכן להתעדכן בדף של טווילינגן בפייסבוק, אני אפרסם שם מחר את רשימת כל המבצעים.

.

יריד החלומות של נתנאלה במתחם התחנה

.

את כל הפרטים על היריד ועשרות המציגים  הנפלאים תוכלו למצא בדף האירוע בפייסבוק.
.

נתראה בקרוב!!
אורית

.

 

 

 

המשך קריאה


חדש מטווילינגן!! פאטשים מתגהצים והפקת אופנה BCF!..

כשחודש שלם שקט כאן, אתן יכולות להיות בטוחות שמשהו רציני מתבשל מאחורי הקלעים. בחודשיים האחרונים אנחנו עובדות בטירוף על ליין שלם, חדש ומרגש של מוצרים חדשים. אני לא זוכרת תקופה קודמת שעבדנו על כ"כ הרבה מוצרים חדשים בו זמנית – תחומים חדשים, חומרים חדשים, ספקים חדשים. מוצרים גדולים ומשמעותיים לצד פינוקים מהירים. בימים ובשבועות הקרובים הולך להיות פה מעניין, צבעוני ושמח. הבטחה שלי!!

.

היום אני שמחה להציג בפניכם מוצר חדש שאני ממש מאוהבת בו, מסוג המוצרים שאין לי מושג איך לא היו כאן קודם.. הכי פשוט לשימוש, סופר פרקטי ויפפפה – קבלו את הפאטשים המתגהצים של טווילינגן!!

.

שתי סדרות, כל אחת כוללת למעלה מעשרה פאטשים לתיקון ושדרוג עשרות פריטי לבוש!!

.

patch happy living

עיצוב גראפי: מאי נאוס, "מאיושקה"

.

הפאטשים מודפסים על בד מיוחד שבצידו הנגדי דבק לגיהוץ. איך משתמשים? הכי פשוט בעולם – גוזרים את הפאטש שרוצים ומגהצים על הבגד. 2 דקות ויש לכן בגד אישי ומשודרג! כמובן שהפאטשים מושלמים גם כטלאי מעל חורים (תיכף תראו את המכנס המהם של נעמי שהצלתי ככה) ולהסתרת כתמים עקשנים..

.

בבושקות טלאים_סופי copy

.

אחרי שהדפסנו את דפי הפאטש, ושדרגנו מלתחה שלמה בעשר דקות, הזמנו את בנות הדודות האהובות והיפהפיות, את דוגמנית הבית נעמי שלי ואת אחותי, אדריכלית קרן אבני המולטי טאלנט להפקת אופנה קסומה!! (מרגישים את ההתרגשות באויר? כניסה ראשונה של טווילינגן לעולם האופנה!…).

.

סטיילינג וצילום: אדריכלית קרן אבני
לוקיישן: חורשת האלונים העתיקים, רמות השבים
.

פאטשים לבגדים של טווילינגן

.

הן כאלה חברות טובות השלישייה הזו, גדלות ביחד מגיל אפס ממש. דור שני לחברות בלב ובנפש. הכי BCF – Best cousins forever!!!!

.

963065_623796937681211_463250923_n

.

שמלת הג'ינס של ליה קיבלה מראה חדש ועדכני עם פאטש אייל ופאטש סנאי בדוגמת רקמה.

.

פאטשים לבגדים טווילינגן

.

החולצה של אנה, עד לפני רגע עוד חולצת טריקו ורודה, זולה ומשעממת – הפכה ברגע לחולצה הורסת עם פרח בדוגמת רקמת איקסים!! גם וסט הג'ינס של נעמי קיבל מראה קול עם פאטש שובך מסדרת Happy Living ולב רקום…

.

פאטשים מתגהצים לבגדים .

בכל אחת מהסדרות, תמצאו פאטשים אליפטיים שמתאימים למרפקים ולברכיים. אין לי ספק שהרבה בגדים הולכים לקבל חיים חדשים ע"י פתרון "סתימת" החורים הזה…

.

פאטש לשדרוג בגדים  .

את המכנס המהמם הזה למשל הצלתי עם הפאטש. איכשהו הוא הצליח להיקרע אחרי פעם אחת בלבד שנלבש. הוא שכב בארון וחיכה שאתפור את החור מה שכמובן לא עמד לקרות.. מזל שלא זרקתי!

.

פאטש לתיקון חורים

.

יש לפאטשים האלה אינסוף שימושים אפשריים, אני כבר מחכה לראות את כל התמונות עם הרעיונות היצירתיים שלכן לשדרוג ויצירה של בגדים, תיקים ואקססוריז. כיף!!

.

פאטשים מתגהצים

.

לפני סיום, קבלו את תמונת מאחורי הקלעים! כי זו לא הפקה רצינית אם אין תמונת "מאחורי הקלעים"… תראו את שתי האדמוניות המהממות שלי!!

.

פאטשים מתגהצים מאחורי הקלעים

.
*** עדכונים ***

דפי הפאטשים עלו לקניה באתר. דף פאטשים – 59 ש״ח, ושני דפים במחיר מבצע – 99 ש״ח
לינק לקניה דרך האתר.

.
וגם, קיבלנו המון פניות ובקשות לדף פאטשים גם לבנים שבחבורה. אין מה לומר, כשאתן צודקות אתן צודקות!! אנחנו שמחות להענות לאתגר, ובקרוב מאד תהיה גם גרסה גברית!..

.

ההשקה של דפי הפאטשים תתקיים בסוף השבוע ביריד החלומות של נתנאלה במתחם התחנה בת"א, חמישי בערב – שישי – ושבת.  אם לא שמעתן או לא תכננתן אתן ממש חייבות להיכנס להתעדכן בדף האירוע, לשנות תכניות ולאשר הגעה!!

הולך להיות יריד גדול, עם למעלה מ – 60 מעצבים, יוצרים ויבואנים סופר מוכשרים.  אין מצב לפספס!!

.

היריד באווירת חורף וקריסמס ומצפות לכן שם הרבה הפתעות והנחות!!  אני אפרסם מחר פוסט נוסף עם מוצרים חדשים נוספים של טווילינגן שיושקו ביריד ועם הנחות גדולות ומפנקות במיוחד ליריד.

.

אז ניפגש פה שוב מחר ובסוף השבוע ביריד!

יריד החלומות של נתנאלה במתחם התחנה

להתראות בקרוב!
אורית

.

המשך קריאה


סטודיו טווילינגן מארח – מכירת חנוכה חגיגית!!

מזמן שלא נפגשנו בסטודיו! ברור אם כך שכששרון התקשרה לשאול אם בא לי לעשות מכירה בשישי, אמרתי לה "כן!" (אקס פקטור ברקע משפיע על הסגנון…). אני שמחה להזמין אתכן למכירת חנוכה חגיגית, שתתקיים בשישי הקרוב (22.11.13) בסטודיו טווילינגן (רחוב הפקאן 11, רמות השבים) 9:00-15:00 בהשתתפות חברות ומעצבות מוכשרות ואהובות. בואו תראו מי תהיה כאן בשישי –

.

הזמנה למכירת חנוכה

.

שמחה ונרגשת לארח את "אחלה גלביה" של קרן שביט! הזדמנות נדירה למדוד ולרכוש גלביה בשקט יחסי… ומי שהיתה בקולאז' האחרון בכפר הס יודעת שהיה כמעט בלתי אפשרי להגיע אל הסטנדים הרבים של הגלביות שהיו שם מלאים בעשרות דגמים של גלביות יפהפיות. אז בואו בשישי לבחור לכן גלביה בכיף!!

.

אחלה גלביה1

.

מוזמנות לקרא עוד על הגלביות של קרן שביט ולראות עוד תמונות מההפקה המהממת (צילום: ליאן מונין) בפוסט  "כל מה שרציתן לדעת על הגלביות של קרן שביט"

.

אחלה גלביה2

.

אחלה גלביה3

צילום: ליאן מונין

.

בתחום התכשיטים יהיו התכשיטים היפים, האיכותיים והנחשקים של גבי'S. תכשיטי פליז מצופי זהב 24 קראט או כסף חלקם משולבי עור, פנינים ואבנים.

.

גבי שחק

.

את התכשיטים של גבי'S אני מכירה ואוהבת כבר שנים, אבל לאחרונה התברר לי שאת המעצבת גבי שחק שמאחורי המותג אני מכירה עוד הרבה קודם, היא אחותו הצעירה של חבר ילדות. עולם קטן וזה.

.

תגיע גם שרון צור היבואנית של SillyU, מותג עיצוב צעיר מדנמרק שבכל קולקציה מפתיע ומתעלה. המוצרים כוללים כלי אוכל מושלמים לילדים, בובות קרושה, ופריטים לעיצוב החדר. ועכשיו, לקראת ההגעה של הקולקציה הבאה, תוכלו להנות מהנחות מפנקות של 30-50% הנחה!!

.

דרא

.

דרא2

.

ומה חדש בטווילינגן?

.

קודם כל, נחכה לכם עם מוצר חדש-חדש! לקראת הקדירות של החורף שתיכף יגיע, עיצבנו תחתיות Happy Living לסירים, כ"כ יפות שתשאירו אותן לקשט את השולחן גם אחרי הארוחה..
.

תחתית לסיר

.

התחתיות עשויות מעץ מודפס, והן מצטרפות לפלייסמטים ולשטיחי הלינולאום, ומרחיבות את הנוכחות של טווילינגן במטבח ובסביבת האירוח.

.

_DSC2000

 

.

_DSC2020

.

הוספנו גם דגמים חדשים למדפי הקופסא מפח האהובים שלנו. שני צבעים חדשים הצטרפו לקולקציה – טורקיז אקווה וורוד פוקסיה, כך שתוכלו לבחור ולשלב בין 7 צבעים (טורקיז כהה, טורקיז אקווה, ורוד בייבי, ורוד פוקסיה, צהוב, שמנת ותכלת).
הוספנו גם רקעים מגנטיים חדשים, מוזמנים להתלבט בכיף בין 16 דגמים של רקע. כמובן, שחלק מהכיף שניתן בכל שלב להחליף את הרקע המגנטי ולקבל מדף חדש לחלוטין!!

.

מדפי קופסא בנות

.

שניים מהרקעים החדשים –

.

רקעים חדשים

.

וחוצמזה, אני שמחה לשתף אתכן שהשבוע עברנו את 10,000 המנויים בדף של טווילינגן! מספר מדהים כשחושבים עליו. 10,000. אז אם אתן שם עוקבות ושותפות – אני מודה לכן על השותפות הזו שהיא בבחינת אבן יסוד של כל עסק בעידן הזה. ואם אתן עדין לא שם, אני מזמינה אתכן בחום להצטרף.

.

10000 .

 

נשמח מאד שתאשרו הגעה בדף של האירוע בפייסבוק.

.

אנחנו נחכה לכן כאן ביום שישי בשעה 9:00-15:00.

.

להתראות בקרוב!
אורית

.

המשך קריאה


שקית פלייסמט – הדרכה מאויירת

זוכרות את הפוסט הזה? בפוסט הזה הצגתי לראשונה את הפלייסמטים מנייר של טווילינגן, בפוסט שכלל אוסף רעיונות והשראות לדברים רבים ומגוונים שניתן לעשות עם הניירות האלה, פרי מוחן ויצירתן של חברותי הבלוגריות המוכשרות. (לא קראתן?? אף פעם לא מאוחר.. ). בכל אופן, נשאר לי חוב פתוח אליכן מהפוסט הזה.. הבטחתי לפרסם הדרכה של דנה ישראלי, מלכת תחום ה DIY בארץ (קראו עד סוף הפוסט ותגלו פרטים על המיזם החדש והמרגש שלה) ליצירת שקית נייר מהודרת ומהממממת, כזאת שכבר לא כ"כ חשוב מה מסתתר בתוכה.. אז אני שמחה לקיים הבטחות!

.

dana2

.

איור – מאי נאוס, "מאיושקה" האחת והיחידה, שאחראית גם על הגראפיקה של הפלייסמטים עצמם!

.

שקית פלייסמט - הדרכה

.

טה דה!!

.

dana

.

בהזדמנות זאת, אני רוצה להודות לכן על התמונות שאתן שולחות לי של כל השימושים והיישומים שלכן עם הפלייסמטים. קיבלתי עשרות תמונות של שולחנות חג ערוכים, חגיגות יום הולדת, עטיפות מתנות, תמונות קיר, ואפילו עגלת הגשה משודרגת אחת!  וגם תמונות של המוצרים של טווילינגן אצלכן בבית. אין לכן מושג איזו הרגשה נפלאה ומרגשת זאת לפגוש שוב את המוצרים שלנו אחרי שיצאו מהסטודיו ולראות אותם בבתים שלכן, עם האינטרפטציה האישית שלכן. תודה רבה, תמשיכו לשלוח!!

.

.

ומעניין לעניין, אני רוצה להמליץ לכן על "מעדניית הסדנאות", הפרוייקט החדש, המרהיב והמלהיב של דנה ישראלי. יום אחד, האנגר שלם במתחם התחנה ומרתון של סדנאות איכותיות ונחשקות בתחומי יצירה מגוונים – סדנאות עץ, סדנאת תפירה, סדנת מקרמה (!), סדנת ריפוד (!!), תכשיטנות, עיצוב נעליים, אפייה ועוד!! כל הסדנאות תוכננו במיוחד לקראת ה"מעדנייה" והיות והיה לי הכבוד לארח את צילומי התוצרים פה בסטודיו, אני יכולה להעיד שהם מדהימים ממש. המקומות נתפסים במהירות שיא, (סדנת יצירה בחוט תייל נסגרה בתוך כמה שעות מפתיחת ההרשמה…) אז שריינו לעצמכן מקום!! כל הפרטים וההרשמה באתר של דנה, בבלוג ובדף האירוע בפייסבוק.

.

מעדניית הסדנאות

.

.

ומה עוד?! אני שמחה להזמין אתכן לפגוש אותנו ממחר ולמשך שלושה ימים (שלישי, רביעי, חמישי 22-24/10 בשעות 10:00-20:00) ביריד "חלומות בקפסולה" של נתנאלה בקניון שרונים.

.

חלומות בקפסולה

.

נחכה לכן בדוכן הצבעוני שלנו, עם שטיחי הלינולאום, הפלייסמטים, הכריות, המדפים ועוד ועוד, ועם הרבה מבצעים שווים!!

בעקבות ההצלחה של מבצע 2 מדפי קופסא מפח שיימשך גם ביריד (490 ש"ח לזוג מדפים, במקום 580), הוספנו מגוון רקעים לבחירה כולל רקע רקמת איקסים ורקע מפת עולם שהם פשוט הורסים..

.

רקעים חדשים

.

ונבחרת הרקעים השלמה –

.

כל הנבחרת

.

וכמובן, גם מבצע הפלייסמטים יימשך – בקניית שלוש דוגמאות, תקבלו את הדוגמא הרביעית במתנה.

ומבצע חיסול, 30% הנחה על עשרות פריטים נהדרים של פיפ סטודיו – נרתיקי איפור, ארנקי קלאצ', מחברות ועוד!

.

נשמח שתאשרו הגעה בדף האירוע.

.

להתראות בקרוב,
אורית

.

המשך קריאה


הצטרפו למועדון הלקוחות:
עיצוב גרפי ואיור: מאיושקה | שיווק באינטרנט: Wisy